BS 8213-4 DIŞ KAPI VE PENCERE MONTAJI
 


Q-Mark Modeli ürün, hizmet ve montaj kalitesi spesifikasyonlarını, uluslararası, AB, ulusal, sektörel ve üretici firma standartları esas alınarak geliştirilmiş bir belgelendirme modelidir.


Q-Mark Installer Belgeli Montajcı Bayi Tercih Etme Nedenleri Nedir?

Kapı ve pencereler için Q-Mark Installer modeli geniş kapsamlı özellikleri denetlemektedir:

Saha Tetkiki: Kapı ve pencerelerin doğru şekilde monte edilmesi için yapılan kontrollerle birlikte montaj süreci ile ilgili risk değerlendirmesini kapsamaktadır.

Montaj Uygulamaları: Varsa eski kapı ve pencerenin sökülmesi, yeni kasaların yerleştirilmesi ve ayarlanması, kapı ve camların yerleştirilmesi ve ayarlanma işlerini kapsamaktadır.

Personel Eğitimi ve Yetkinliği: Saha keşfini ve ürün montajını yapan personelin gerekli eğitimleri aldığı ve yetkinliğe sahip olduğu tetkik edilecektir.

Müşteri Mülkiyeti Güvenliği: Müşteri uygulama sahasında doğabilecek her türlü hasarı (mobilya, yer döşemesi, duvar boya ve sıvası vb.) önlemeye yönelik tedbirlerin alınması ile ilgili uygulamalar aksesuarların (conta, menteşe vb. ) ana üretici kalite standartlarına uygunluğu kontrollerini kapsar.

Uygulama Tetkiki: Monte edilmiş kapı ve pencerelerin hatasız monte edildiğini ve hasar görüp görmediği kontrollerini kapsar.

Q-Mark Installer belgeli firmalar Standart BM Trada tarafından devamlı olarak izlenmekte ve montaj faaliyetlerinin bu yüksek kalite şartlarına uygunluğu teyit edilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Ana Sayfa | İletişim | Linkler | İnsan Kaynakları | Site Haritası

Standart BM Trada Belgelendirme A.Ş. © 2008-2020 Tüm hakları saklıdır.
Cevizli Mah. Tugay Yolu Caddesi No:20/B Ofisim İstanbul İş Merkezi K:7 No:42 Maltepe, İstanbul, Türkiye
Telefon: +90 (216) 574 88 01 Pbx - Faks: +90 (216) 574 78 82 - E-mail: info@bmtrada.com.tr