EN 1279-5 ÇİFT CAMLAR VE CAM ESASLI YALITIM BİRİMLERİ

 

BM Trada yapı malzemeleri endüstrisine yönelik geniş kapsamlı test, belgelendirme ve teknik destek hizmetlerini dünyada bir çok ülkede sunmaktadır. Q-Mark belgesinin gücü, onun tarafsızlığı ve bağımsızlığındadır. Hem nihai kullanıcı hem de üretici nezdinde ürünün güvenilirliği, bağımsız, tarafsız ve akredite bir kuruluş tarafından test edilmiş ve belgelendirilmiş olması büyük önem taşımaktadır.

BM TRADA, Q-Mark Ürün Belgelendirme hizmetini 1974 yılından bu yana tüm dünyada sunmaktadır ve UKAS tarafından akredite edilmiştir.

Çift Cam ve Cam Esaslı Yalıtım Birimleri Testleri

Q-Mark
programı gereği, kuruluşun ilgili standartlara ve fabrika üretim kontrolü sistemi şartlarına uygunluğunu teyit etmek amacıyla denetim yapılmaktadır. Ayrıca sistemin sürekliliği ve doğrulanması gözetim denetimleriyle sağlanmaktadır.


Q-Mark Product, yapı malzemelerin kapsamındaki ürünlerin kalitesinin Standart BM Trada tarafından ilgili standartlara göre onaylandığını gösteren işarettir. Q-Mark Product işareti, piyasaya sunulan her ürünün aynı kalite ve performans özelliklerine sahip olduğunu ve sürekli olarak aynı özeliklerle üretileceğinin güvencesini vermektedir.

 

 

 

 

 


Ana Sayfa | İletişim | Linkler | İnsan Kaynakları | Site Haritası

Standart BM Trada Belgelendirme A.Ş. © 2008-2020 Tüm hakları saklıdır.
Cevizli Mah. Tugay Yolu Caddesi No:20/B Ofisim İstanbul İş Merkezi K:7 No:42 Maltepe, İstanbul, Türkiye
Telefon: +90 (216) 574 88 01 Pbx - Faks: +90 (216) 574 78 82 - E-mail: info@bmtrada.com.tr