EXOVA BM TRADA

 

BM TRADA artık bir EXOVA Group kuruluşudur ve EXOVA BM TRADA markasıyla faaliyet göstermektedir.

Exova dünyanın önde gelen uygunluk değerlendirme gruplarından biridir ve test, ürün kalite, sistem, güvenlik ve operasyon performansı konularında güvenilir bir partner olarak tercih edilmektedir.

Exova hakkında temel bilgiler; 90 yılı aşkın tecrübe, 5.000 üzerinde uzman çalışan, dünya çapında 150 hizmet tesisi.

Exova onbir stratejik sektörde ilgili hizmetleri sağlamaktadır; Havacılık - Kalibrasyon - İnşaat - Savunma - Çevre - İlaç - Ulaşım - Yangın - Yapı Ürünleri Test ve Belgelendirme - Gıda - Endüstriyel - Petrol ve Gaz.

2015 yılında EXOVA Group plc, BM TRADA Group ile birleşti.
Birleşme, EXOVA BM TRADA'nın hizmet yelpazesini genişletmekte ve hizmet ağını yeni ülkelerle küresel hale getirmiştir. Dünya çapında müşterilerimize katma değerli hizmetler sunmak için iki büyük şirketin tecrübe ve gücü bir araya getirilmiştir.

Geçmişi 1934 yılına kadar uzanan İngiltere merkezli EXOVA BM TRADA, aynı anda 9 adet kapsamda UKAS akreditasyonuna sahiptir..

Dünyanın nin en büyük belgelendirme kuruluşlarından biri olan EXOVA BM TRADA, tüm EA kodlarında (tüm sektörlerde) hizmet kapsamına sahiptir.

Standart BM Trada Belgelendirme Anonim Şirketi,Exova Group'un Türkiye'deki Türk-İngiliz ortak teşebbüsüdür.

Türk Akreditasyon Kurumu olan TÜRKAK tarafından EN ISO 17065 Q-Mark Ürün Belgelendirmesi ve montajı konularında akredite edilmiştir.

BM Trada, faaliyet alanı içindeki tüm kapsamlarda Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde hizmet vermektedir.

Exova BM TRADA, EOTA-Avrupa Teknik Onay Kurumu tarafından Yetkilendirilmiş Onay Kuruluşudur ve ETAG-Avrupa Teknik Onayı yayınlama yetkisine sahiptir.

Exova BM TRADA, EOTA-Avrupa Teknik Onay Kurumu tarafından Yetkilendirilmiş Onay Kuruluşudur ve ETAG-Avrupa Teknik Onayı yayınlama yetkisine sahiptir.

Ana Sayfa | İletişim | Linkler | İnsan Kaynakları | Site Haritası

Standart BM Trada Belgelendirme A.Ş. © 2008-2014 Tüm hakları saklıdır.
Cevizli Mah. Tugay Yolu Caddesi No:20/B Ofisim İstanbul İş Merkezi K:7 No:42 Maltepe, İstanbul, Türkiye
Telefon: +90 (216) 574 88 01 Pbx - Faks: +90 (216) 574 78 82 - E-mail: info@exova.com.tr